Nemokamas pristatymas nuo €20 su kodu: CBDLIFE

Apie mus

2012 metais, susikooperavę keli bendraminčiai ūkininkai, pradėjome auginti mums naują žemės ūkio kultūrą - pluoštines kanapes. Pradžia buvo sunki, patirties su šia kultūra turėjome mažai, tačiau užsibrėžto tikslo siekimas ir meilė žemės ūkiui mus skatino žengti pirmyn ir mes esame vis dar čia. Šiuo metu Europoje auginame 250Ha pluoštinių kanapių.

Kanapė priklauso magnolijų genčiai. Tai yra vienas seniausių kultūrinių augalų. Kanapių sėklų ir kanapinių virvelių rasta dar net 3 tūkstantmečio prieš mūsų erą laikais. Augalas yra atsparus kenkėjams bei piktžolėms, greitai augantis ir labai maistingas. Augalo plaušai yra labai stiprūs ir atsparūs vandeniui. XV-XVIII a. laivyboje naudoti lynai bei burės, jūreivių rubai buvo gaminami iš kanapių pluošto. Po antrojo pasaulinio karo pluoštą beveik visiškai išstūmė linai ir dirbtiniai pluoštai.

Žinodami šio augalo didžiulę vertę siekiame atgaivinti kanapės naudojimo tradicijas. Bendradarbiaudami su mokslininkais siekiame moksliškai patvirtintais faktais įrodyti kanapės naudą ne tik pluošte, bet ir puikiose maistinėse savybėse, o svarbiausia jos gydomosiose galiose. Dabartinėje visuomenėje, kai kuriose šalyse, kanapių produktai vis dar yra draudžiami, dėl joje randamos THC medžiagos, kuri yra psichoaktyvi ir yra naudojama svaiginimuisi. Dirbdami su geriausiomis Europoje labaratorijomis kiekvieną savo gaminį tiriame, siekdami sužinoti augale esančių medžiagų koncentraciją ir taip užtikrindami, kad mūsų produktuose nebus viršytas leidžiamas psichoaktyvios medžiagos THC kiekis-0,2%. Taip pat laboratorinų tyrimu metu sužinome ir stebuklus darančių medžiagų, tokių kaip CBD, CBG koncentraciją. Šiuo metu mes Jums galime pasiūlyti, šalto spaudimo kanapių sėklų aliejų, kanapių arbatą, kanapių ekstrakto aliejų, muilą, rankų kremą. Visi šie produktai turi didžiulę naudą mūsų organizmui duodančias medžiagas CBD, CBG, CBDA.

**********

Veikla vykdoma pagal ūkininko ūkio įregistravimo pažymėjimą, nr. 0169105.

LT
Lithuanian